Meie inimesed

Raivo Tabri

Raivo Tabri

Volitatud arhitekt, tase 7

+372 5340 6087

Raivo@tabri.ee

Eesti Arhitektide Liidu liige aastast 2005.a. Lõpetanud TEMT arhitektuuri eriala 1983.a. Olen positiivse töösse- ja ellusuhtumisega, kaasamõtlev ja abivalmis koostööpartner tellijale ja oma kaastöötajatele. Oman pikaajalist ja mitmekülgset arhitektuurialast töökogemust aastast 1983.a. Kuni 2002.a. töötasin arhitektina riigisektoris, seda Harju Rajooni RSN TKs, Harju Maavalitsuse Arhitektuuriameti Projektbüroos ning kõige viimati Kuusalu Vallavalitsuses. Pärast pea kahte kümnendit otsustasin uute väljakutsete kasuks erasektoris. Aastast 2003 tegutsesin arhitektina erafirmas ning oma ettevõtte Raivo Tabri Arhitektuuribüroo OÜ lõin aastal 2010.

Siim Sepp

Siim Sepp

Arhitekt

siim.sepp@tabri.ee

Alustasin arhitektuurialast hariduskäiku aastal 2007 ning töömaastikul kaasa löönud aastast 2009. Lõpetanud Tallinna Tehnika Kõrgkooli aastal 2015.

Pille Luhaniit

Pille Luhaniit

Sisearhitekt

info@tabri.ee

Pärast keskkooli õppisin ärijuhtimist. Täna mõistan, et see andis eluks hea aluse näha tervikut, kui erinevatest osadest koosnevat kogumit. See valem töötab tegelikult igas valdkonnas, samuti arhitektuuris ja ruumikujunduses. Et sünniks tulemus, peavad kõik osad toimima laitmatult. Esmapilgul pisiasjadena tunduvaid detaile ei tohi alahinnata. Juhuse tahtel teedeehituse ettevõttesse Aspi AS tööle asudes oli mul kümne aasta jooksul suurepärane võimalus terviku toimimist lähedalt näha.  Sain sealt absoluutselt hindamatu kogemuse ja võimalik, et nö. tehnilise pisiku. Läksin taas õppima ja lõpetasin sisearhitektuuri eriala aastal 2011. Kolmanda kursuse üliõpilasena käisin praktikal arhitektuuribüroos. Sain toona võimaluse, ja tänaseks ka julguse, proovida kätt arhitektuursete projektidega. Mind võlus selle töö juures loomingulisuse ja tehnilise külje kombinatsioon. Sellest ajast alates olen olnud seotud ka arhitektuurse projekteerimisega. Täna olen ettevõtja. Koostan sisearhitektuurseid projekte ning koostöös Raivo Tabri arhitektuuribürooga projekteerin ehitusprojekte. Soovin luua midagi, mis suhestuks nii loodus- ja elukeskkonna, tellija kui ka minuga.  Pean tähtsaks, et omanik tunneks end loomisprotsessis osalisena. Ehkki selles töös on alati mitmeid piirtingimusi, annab see siiski suurepärase võimaluse lahendada probleeme loomingulisel moel ja piiridest välja mõeldes. Iga alustatud projekt on kordumatu, vahel paras väljakutse, kus tuleb ette ka nö. nööbi külge pintsaku loomist – kõik see inspireerib. Enesearengu tajumine ajas ja ruumis ning uute väljakutsetega tegelemine annab hea positiivse energia. Iga uus projekt kuni valmimiseni on kui elu edasi viiv areng.

Võta meiega ühendust

markerPärnu mnt. 139c, Tallinn 11317

marker650 9415

markerinfo@tabri.ee

Asukoht: Kas teil on küsimusi meie projektide või ettevõtte kohta? Saate meid alati kätte kasutades kontaktinfot sellel lehel. Vastame tavaliselt 1 tööpäeva jooksul.